Gizlilik Politikası

Bu beyan Çelik Motor Ticaret A.Ş. (“MOOV by Garenta”)’nın gizlilik politikasını içerir. http://www.garentamoov.com web sayfasını veya MOOV by Garenta Uygulamasını ziyaret ederek Gizlilik Politikasının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; aşağıda sayılanlarla sınırlı olmaksızın belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz. MOOV by Garenta, Site’nin veya Mobil Uygulama’nın kullanımından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

MOOV by Garenta, üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, MOOV by Garenta olarak ilk önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, işbu gizlilik politikası ve sitede yer alan kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, MOOV by Garenta, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

MOOV by Garenta, kullanıcıların kimliğini doğrulama amaçlı olarak ek bilgiler talep edilebilir.

MOOV by Garenta, güvenlik nedeniyle Kullanıcının site ve mobil uygulama üzerindeki her türlü aktivitesini izleyebilir, kayda alabilir.

Sitemizdeki ve mobil uygulamamızdaki kayıt formları, anket vb. durumlarda irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e- mail adresiniz, telefon numaralarınız, T.C. Kimlik Numaranız, vergi numaranız, ticaret sicil kaydı bilgileriniz ve posta adresiniz vs.) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, provizyon aşamasında kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekebilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirmek, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, faturalarınızı ulaştırmak ve işlemleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel bilgiler, yasaların getirdiği zorunluluklara uyma amacıyla veya yetkili adli veya idari otoritenin yürüttüğü soruşturma veya araştırma açısından talep edilmesi durumunda veya kullanıcıların hak ve güvenliklerinin korunması amacıyla üçüncü kişilerle paylaşılabilir.

MOOV by Garenta, kullanıcı profili ve pazar araştırmaları yapmak, satış ve site kullanım istatistikleri oluşturmak gibi amaçlar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm yasal amaçlar için, Üye'nin kimlik, ehliyet, adres, iletişim, IP, mobil uygulama ve site kullanım bilgilerini bir veri tabanında toplayabilir ve bu bilgileri herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilir. MOOV by Garenta, kullanıcıya ilişkin bilgileri sitede sunulan hizmetler ile ilgili sigorta şirketi, banka ile ayrıca gerek gördüğü üçüncü kişi/kurumlarla paylaşmaya yetkilidir.

Kullanıcıların diğer kullanıcılara veya üçüncü kişilere kendilerinin açıkladıkları kişisel bilgilerinin kullanılması veya üçüncü kişilere açıklanması gibi hususlarda MOOV by Garenta hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitede ve mobil uygulamada hizmetlerin geliştirilmesi, tanıtım ve reklamların etkinliğinin analiz edilebilmesi gibi amaçlarla kullanıcının sabit diskinde çalışan cookie’ler (çerezler) kullanılmaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın alımlarınızın sonunda size fatura etmek için kullanılmaktadır. Kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ise kesinlikle sistem üzerinde kayıt altına alınmaz. Bankaya ödeme için gönderilirken tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

MOOV by Garenta, "Gizlilik Politikası"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu nedenle “Gizlilik Politikası” sayfası düzenli olarak takip edilmelidir.

politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

http://www.garentamoov.com’a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü Ümraniye/İstanbul Telefon: (0216) 656 26 00