444 98 59

Kullandığın Kadar Araç! Garenta Moov

Şimdi Moov by Garenta ile ihtiyacın olduğu anda bir aracın var! İster çağır, kapına gelsin; ister kendin al,anında MOOV'la! İşin bitince uygulama ile kilitle ve bırak; özgürlüğün tadına bak...

Nasıl Çalışır?

İndir

İndir

App Store veya Google Play üzerinden MOOV by Garenta uygulamasını akıllı telefonuna indir ve üye ol. İşte bu kadar: MOOV’lamaya hazırsın.

Çağır / İstersen Sen Al

Çağır / İstersen Sen Al

İlk kiralaman Valeli, yani aracın hiçbir ek ücret ödemeden sen neredeysen orada. Uygulamadaki haritadan, aracının teslim edilmesini istediğin noktayı seç, Valemiz aracı sana kendi getirsin. İstersen 2. kiralamandan itibaren, Valesiz seçeneği ile sana en yakın araca kendin de gidebilirsin.

Kullan

Kullan

Aracını teslim aldıktan sonra kapıları mobil uygulama üzerinden aç, anahtarları torpidodan al ve yollar artık senin! Üstelik aracı kullanmaya başlamadan önce kiralama süresi belirtmek zorunda değilsin. İhtiyacın kadar kullan, kullandığın kadar öde.

Bırak

Bırak

Sürüş keyfin sona erdiğinde aracı dilediğin yerde bırak ve kapıları uygulama üzerinden kilitleyerek kiralamayı sonlandır. Anahtarı torpidoya, aracı da uygun bir yere bırakmış olman yeterli!

Kampanyalar

GNC’li bekleme yapma şimdi %10 indirimli MOOV’la!

GNÇ uygulamasından alacağın şifreyi "Kupon Kodu" alanına girerek %10 indirimli MOOV'la! İndirim vale ücretine de uygulanır.

Turkcell Platinum uygulamasından alacağın şifreyi Kupon Kodu alanına girerek %20 indirimli MOOV'la!

Turkcell Platinum uygulamasından alacağın şifreyi "Kupon Kodu" alanına girerek %15 indirimli MOOV'la! İndirim vale ücretine de uygulanır.

ISTEKAZAN yazıp 2200'a yolla, gelen kodu Kupon Kodu alanına girerek %10 indirimli MOOV'la!

ISTEKAZAN yazıp 2200'a yolla, gelen kodu "Kupon Kodu" alanına girerek %10 indirimli MOOV'la! İndirim vale ücretine de uygulanır.

ZUBİZU ile %10 indirimli MOOV'la!

ZUBİZU uygulamasından alacağın şifreyi "Kupon Kodu" alanına girerek %10 indirimli MOOV'la! İndirim vale ücretine de uygulanır.

Turkcell bireysel hat sahipleri %5 indirimli MOOV'luyor! MOOV yazıp 3172 'ye gönder, gelen kodu 'Kupon Kodu' alanına girerek %5 indirimli MOOV'la!

Turkcell bireysel hat sahipleri %5 indirimli MOOV'luyor! MOOV yazıp 3172 'ye gönder, gelen kodu "Kupon Kodu" alanına girerek %5 indirimli MOOV'la! İndirim vale ücretine de uygulanır.

Bize Ulaş

Form dahilinde tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Moov By Garenta Müşteri Aydınlatma Metni ’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir.