444 98 59

Nasıl Çalışır?

İndir

İndir/Ücretsiz Üye Ol

App Store veya Google Play üzerinden MOOV by Garenta uygulamasını indir.Tüm adımları dijitalleştirilmiş üyelik süreciyle, uygulamadan ayrılmadan üyeliğini tamamla. İşte bu kadar basit!

Çağır / İstersen Sen Al

Kullan

Bir kez sözleşme imzaladıktan sonra dilediğin her an uygulama üzerinden hizmet bölgemizdeki araçlardan sana en yakın olanı seçip MOOV'lamaya başlayabilirsin.Kiralamanı başlattıktan sonra, yollar senin! Üstelik aracı kullanmaya başlamadan önce kiralama süresini belirtmek zorunda değilsin.İhtiyacın olan süre kadar kullan, kullandığın kadar öde.

Bırak

Bırak

Sürüş keyfin sona erdiğinde aracı hizmet bölgemiz sınırlarında dilediğin yerde bırak ve kapıları uygulama üzerinden kilitleyerek kiralamayı sonlandır. Sonlandırmayı hizmet bölgesi içerisinde yaptığın sürece, hizmet bölgesi dışında da dilediğin gibi sigorta kapsamında MOOV’layabilirsin. Aracını çekilme riski olmayan bir alana temiz şekilde bırakmaya lütfen dikkat et! Anahtarları torpido gözünde bırakarak uygun bir park yerinde MOOV deneyimini tamamla. Bir sonraki MOOV’lamada görüşmek üzere!

Kampanyalar

MOOV by Garenta müşterilerine özel İSPARK kampanyası! Tüm MOOV kullanıcıları İSPARK'ları ücretsiz kullanıyor, araç otoparkta ne kadar kalırsa kalsın ücret ödemiyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle İzelman Otoparkları MOOVER’lara ücretsiz! Detaylar Otopark bilgilendirme sayfamızda!

Mart ayı boyunca günlük kiralamada %25'e ek %17 indirim! 5 saatlik öde, 24 saat boyunca dilediğin süre kadar kullan!

Manuel vitesli Renault Clio araçların 15 dakikası sadece 12 TL!

İlk kiralamana özel 15 dakikan = 0 TL! Kiralamanı başlatmadan önce kampanya kodu alanına MERHABA yaz, ilk kiralamanın ilk 15 dakikası bizden olsun!

Canım İzmir! İzmir’de başlatacağın ilk kiralamanın ilk 15 dakikası bizden! Kiralamanı başlatmadan önce kampanya kodu alanına GEVREK yaz, çıtır çıtır kampanyadan yararlan. (aramızda kalsın, İstanbul’da geçmiş kiralaman varsa, sen de İzmir’de ilk kiralamanda bu kampanyadan yararlanabilirsin!)

Bize Ulaş

Form dahilinde tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Moov By Garenta Müşteri Aydınlatma Metni ’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir.